SINSAY STORES OPENINGS 2014

Świeża odsłona naszej kampanii Sinsay Stores Openings tym razem na rok 2014. Już pierwsze miasta na trasie kampanii obdarowały nas fantastyczną pogodą i energią niesamowitych ludzi. Agenci przywitali sezon rowerowo mknąc przez miasto z kieszeniami pełnymi zaproszeń. W salonach na przybyłych czekał nasz EPICBOX (www.epicbox.pl), który jak zawsze przyciągał tłumy zainteresowanych.

Po raz pierwszy w akcjach dla Sinsay do animatorek dołączyli animatorzy, wierzcie lub nie ale cieszyli się takim wzięciem jak torebki z najnowszej kolekcji. Wszyscy, którzy nas odwiedzili mieli możliwość wybrać kilku grafik, które to w przeciągu dwóch minut przemieniały zwykłą koszulkę czy torbę w hit wiosennego sezonu – tajny sprzęt Agentów w postaci pras termicznych umożliwiał nanoszenie grafik na materiały. Świetny klimat w salonie Sinsay zapewniły animatorki zarażając energią i angażując do aktywności w konkursach, a dodatkową dawkę mocy zapewnił DJ.

Tłumne przebycie blogerek fashion zaowocowało fantastycznymi warsztatami, na których zebrały się dziewczęta pragnące wejść w nowy sezon ze świadomością tego co jest trendy. Zapewniliśmy również kontakt ze światem zewnętrznym – Sinsay’owe WIFI śmigało jak wściekłe pozwalając uczestnikom podzielić się fotkami z eventu.


Cykl wydarzeń w 2014 - 18 miast

Wróć do góry