FBI: IDEA IS OUR WEAPON

FBI Media zajmuje się kampaniami eventowymi i ambientowymi wykraczającymi poza granice standardowych realizacji agencji reklamowych.

Stanowi część Systemu Innowacyjności i Niekonwencjonalności kraju, dzięki kreatywnemu podejściu i pomysłach na zaskakujące formy docierania z komunikatem do odbiorcy. Pełni rolę głównej Agencji Antyrutynowej kraju, monitorując i udaremniając szkodliwą działalność Służb Szablonu na terenie zadań z otrzymanych briefów, oraz przypadki potencjalnego czy rzeczywistego pogwałcenia potrzeby wyróżnienia się marki na tle innych uczestników rynku.

Jednym z podstawowych zadań FBI Media jest gromadzenie przez agentów danych wywiadowczych, co FBI Media czyni nie tylko na terenie Polski, współpracując w tym zagadnieniu z koordynatorami, animatorami, konferansjerami, hostessami, modelami, tancerzami i DJ’ami. W tym celu FBI Media prowadzi przechwytywanie i przesłuchania podejrzanych osób, z którymi kooperują w zakresie ich umiejętności, przy prowadzonych eventach i akcjach ambientowych. Władze federalne traktują FBI Media jako najważniejszą instytucję zajmującą się wykrywaniem i likwidacją działań szablonowych w kampaniach reklamowych.

Agenci FBI Media niestrudzenie dążą do bezpośredniego i otwartego budowania relacji między prowadzonymi markami, a otaczającym społeczeństwem, poprzez realizację świeżo wypieczonych pomysłów.

Nasze motto: Pracujemy ze wspaniałymi ludźmi tworząc piękne kampanie.

Wróć do góry