SINSAY & ICE-WATCH POP UP STORE

4 lipca wystartowaliśmy z serią eventów w kurortach nadmorskich pod hasłem D.I.Y. – SiNSAY & Ice-Watch Pop Up Store. W aż sześciu miejscowościach (Krynicy Morskiej, Rewalu, Kołobrzegu, Łebie, Mielnie i we Władysławowie) w piątki i soboty w kolejnych tygodniach plażę opanowywali Agenci FBI Media ze specjalną strefą relaksu i rozrywki Sinsay i Ice-Watch!

Na plażowiczów czekał przenośny sklep z odzieżą, masa słodkości, konkursy z nagrodami, darmowe Wi-Fi i wygodne miejsce do chilloutu. Wszystkimi dziewczętami zainteresowanymi kreatywną zabawą modą zajęli się nasi Agenci FBI, którzy umożliwili im stworzenie autorskich projektów na podstawie odzieży SiNSAY, zabawnych dodatków oraz maszyny do szycia i przyborów krawieckich.

Ponadto każdego dnia eventu można było liczyć na spotkanie ze znanymi modowymi blogerkami, które organizowały specjalne warsztaty D.I.Y., podczas których prezentowały swoją wizję wakacyjnych ciuchów SiNSAY i zegarków ICE-Watch i zachęcały do żonglowania formą oraz zabawą z igłą i nitką.

Całą serię eventów zakończyło spotkanie we Władysławowie, które uświetnił wieczorny koncert Margaret.


Daty eventów:

4-5 lipca - Krynica Morska
11-12 lipca - Rewal
18-19 lipca - Kołobrzeg
25-26 lipca - Łeba
1-2 sierpnia - Mielno
8-9 sierpnia - Władysławowo

 

Wróć do góry