FRUGO – Wiosno Napapajaj

Wiosna zbliżała się wielkimi krokami, ale na ulicach cały czas panowała pozimowa szarówka. Brudny śnieg zalegał przy krawężnikach i ławkach miejskich. Wykorzystaliśmy tą ponurą, pozimową aurę i stworzyliśmy akcję, celem której było wprowadzenie wiosny do miasta.

Wyposażeni przez markę FRUGO w niezbędne narzędzia do wypłoszenia zimy i wprowadzania wiosny, w postaci 10 TON ŻÓŁTEGO FRUGO – ruszyliśmy w miasto! 10 TON SŁOŃCA ZAMKNIĘTEGO W BUTELCE stanowiło nie lada wyzwanie – zaprawieni w bojach agenci FBI Media wykorzystywali wszystkie tajne procedury, aby wywołać słoneczny uśmiech na twarzach mieszkańców stolicy. Agenci FBI Media zawitali na Politechnikę,- gdzie bawili się razem z tłumem studentów, pod Rotundę – gdzie przekazywali słoneczne uściski, pod “Palmę” – gdzie wraz z chłopakami na deskorolkach zbudowali FRUGO-tor przeszkód prezentując skoki przez zgrzewki, na Plac Bankowy – gdzie konne służby mundurowe niestety nie pozwoliły im na przejażdżkę na wierzchowcach.

Efekt: NAPOILIŚMY MASĘ LUDZI SPRAGNIONYCH WIOSNY i pokazaliśmy, jak ciepły uśmiech i trochę energii pozytywnie wpływa na życie w mieście!


Warszawa

14.03.2013

 

Wróć do góry