ETAMVILLE – ETAM CRU x CROPP

ETAMVILLE – wernisaż projektu artystycznego ETAM CRU x CROPP
 – 7 marca 2013 r w klubie Wypieki Kultury w Warszawie odbył się wernisaż prezentujący projekt artystyczny ETAM CRU, przenoszący zwiedzających w niesamowity, wyimaginowany świat czarów.

We współpracy z grupą artystyczną ETAM CRU marka CROPP wyprodukowała nową, autorską kolekcję odzieży ETAMVILLE, zaprojektowaną przez członków polskiego kolektywu znanego poza granicami kraju z unikatowych murali wielkoformatowych. W marcu kolekcja trafiła do wybranych salonów CROPP w całej Polsce, zwieńczeniem współpracy marki CROPP z ETAM CRU był zaś specjalny projekt – wernisaż prezentujący wyjątkowe dzieło członków grupy.

Instalacja artystów ETAM CRU była jednorazowym, wyjątkowym wydarzeniem i unikalnym doświadczeniem artystycznym zlokalizowanym na 60 metrach kwadratowych w klkimatycznych murach budynku starej piekarni, wybudowanym w 1900 roku. Otwarciu wernisażu towarzyszyły występy MC Melodee – gwiazdy sceny rap z Amsterdamu, znanej ze współpracy z hiszpańskim triem Cookin Soul – i kolektywu didżejskiego Niewinni Czarodzieje aka Innocent Sorcerers, znanego z doskonałych, świeżych mash-upów i zaskakujących kolaży dźwięku oraz ze współpracy z kwintetem Wojtka Mazolewskiego i takimi wokalistami jak Coultraine czy Black Spade. Po otwarciu wernisażu odbyło się afterparty, na którym goście bawili się przy muzyce DJ’a Groh, znanego jako członek JuNouMi Crew i wydawca, a także DJ’a i producenta Rhythm Baboon.Wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu, otrzymali szansę na zdobycie plakatu z limitowanej edycji stworzonej przez artystów z ETAM CRU.
Open bar zapewnił J.A. Baczewski Vodka Monopolowa.


Warszawa

7.03.2013

Wypieki Kultury

Wróć do góry